Elektrické čistenie kanalizácie a upchatých odpadov (odtokov) je efektívna a často používaná metóda na prepchanie potrubia a uvoľnenie prietoku.

Pre malé priemery kanalizácií a odpadov z drezov, vaní, wc či umývadiel ponúkame elektromechanické čistenie odpadov – (špirálou). Na čistenie používame špeciálne špirály, na ktoré sa nasadzujú koncovky podľa nutnosti použitia (rôzne nadstavce, hroty a frézovacie hlavice na upchaté odtokové potrubie, na vytiahnutie predmetu z kanalizácie a pod.

Krtkovaním uvoľníme prietok upchatého WC - toalety, záchodu, drezu, umývadla, vane, - pomôžeme ak neodteká práčka, umývačka riadu a pod.

Čistenie upchatých odpadov je zvláštna služba v tom,  že ak ju niekto robí poriadne – nebudete ju veľmi dlho potrebovať. Ostatné služby sú na tom úplne opačne – ich cieľom je, aby sa Vám zákazník vracal čo najviac a v čo najkratšom čase. My krtkovanie – čistenie uchatých odpadov a kanlizácií v Pezinku a okolí vykonávame naozaj kvalitne tak, aby Vaša kanalizácia a odpady pracovali spoľahlivo dlhé roky a bez najmenších problémov … samozrejme za čo najlepšie ceny !

  • Najlacnejšie čistenie odpadov je iba vtedy, ak sa upchatý odpad vyčistí a máte cca 10 rokov pokoj – pokiaľ ho bežným spôsobom neupcháte. Ale nízka cena nie je v žiadnom prípade vtedy, ak je čistenie spravené neodborne a musíte si zavolať skúsenejších krtkovačov, ktorí to opravia – platíte za jednu službu 2x.

Zavolajte kedykoľvek, obhliadka problému je zdarma v Pezinku  a okolie. Spoľahnite sa na maximálnu kvalitu – Už 13 rokov skúseností s krtkovaním sa nedá ničím nahradiť…  Pracujeme NONSTOP –  naši krtkovači sú Vám k dispozícii 24 hodín denne.

Krtkovanie špirálou - čistenie odpadov malých priemerov

Elektromechanické čistenie odpadov sa vykonáva za použitia motorovej frézy s výmennými hrotmi, ktoré sa menia podľa upchatia či zanesenia potrubia. Krtkovanie špirálou sa volí tam, kde sú menšie odpady, hovoríme teda o kuchynských drezoch, toaletách, umývadlách, vaniach a sprchovacích kútoch s priemermi od DN 32 až DN 125, s 90 stupňovými kolenami. Zariadenie na krtkovanie je vybavené indukčným motorom, ktorý roztočí a rozvibruje oceľovú strunu, ktorá potom uvoľňuje usadeniny a nánosy na kanalizačnom a odpadovom potrubí. Výhody, ktoré sa spájajú s elektromechanickým čistením odpadov, sú predovšetkým rýchle nasadenie a jednoduchá manipulácia, a navyše nespôsobí vyplavenie splaškov ako pri vysokotlakovom čistení. Ďalej potom hovoríme o suchom spôsobe, čo nám uľahčí prácu. Profesionáli ako sme my, dokážu kombinovať rôzne metódy a ak je to potrebné, napríklad pri opakovanom upchatí kanalizácie možno využiť aj revíziu kamerou, ktorá nám poskytnete presný obraz, a identifikuje problém.

Čistenie odpadov - špirálové krtkovanie
Čistenie odpadov - prepchávanie odpadov

Čistenie upchatého odpadového potrubia dostane Vašu domácnosť alebo firmu do normálu.

Riešiť upchatú toaletu či odtok z vane každých pár mesiacov, či dokonca týždňov, dokáže 

byť veľmi stresujúce. Zbytočné komplikácie, nepríjemnosti, starosti. 

Aj na opakovane upchaté odpady máme riešenie. Skontrolujeme ich pomocou kamerya lokátora. Kamerové monitorovanie kanalizácie nám pomôže identifikovať presné miesto prekážky v potrubí, a potom ju ľahko odstránime. 

Recenzie našich zákazníkov, ktorý využili naše služby

5/5
Havária v byte s neodtekaním vody sa mi stala v sobotu. S prácou firmy som veĺmi spokojná - Krtkovanie Pezinok - závadu odstránili rýchlo a profesionálne. Po dvoch hodinách od objednania prác bola havária odstránená.
Mariana
Pezinok
5/5
Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať za profesionalny prístup od (zúfaleho) zavolania v sobotu s problémom upchatého kanalizačného potrubia (pripojka z RD). Do hodiny prišli, veľmi slušní pristup a odbornosť, odviedol skvelú robotu, dal užitočné rady načo si v budúcnosti davať pozor. Veľká spokojnosť, odporučam a dakujem! DK
Daniel
Pezinok
5/5
Profesionálne a odborné riešenie problému . Odporúčam firmu aj na práce väčšieho rozsahu.
Tomáš
Pezinok