Čistenie kanalizácie vysokým tlakom

Vysokotlakové čistenie kanalizácie je veľmi efektívny a cenovo výhodný postup čistenia upchatej kanalizácie. Vysokotlakový typ čistenia sa radí medzi moderné spôsoby s  najväčšou účinnosťou. Tento spôsobo prečistenia je svojím silným výkonom schopný odstrániť zatvrdnuté usadeniny, upchaté odpady a iné. Používame modernú techniku, ktorá je nám nápomocná v prípadoch upchatej kanalizácie alebo upchatého odtokového potrubia. V prípade veľmi tvrdých usadením nasadzujeme frézovacie hlavice, ktorými prerazíme aj tie najtvrdšie upchávky – betón, korene a pod.

Vysokotlakovým čistením kanalizácie uvoľníme prietok upchatého WC - toalety, záchodu, drezu, umývadla, vane, - pomôžeme ak neodteká práčka, umývačka riadu a pod.

Čistenie upchatej kanalizácie je zvláštna služba v tom,  že ak ju niekto robí poriadne – nebudete ju veľmi dlho potrebovať. Ostatné služby sú na tom úplne opačne – ich cieľom je, aby sa Vám zákazník vracal čo najviac a v čo najkratšom čase. My krtkovanie – čistenie uchatých odpadov a kanalizácií v Pezinku a okolí vykonávame naozaj kvalitne tak, aby Vaša kanalizácia a odpady pracovali spoľahlivo dlhé roky a bez najmenších problémov … samozrejme za čo najlepšie ceny !

  • Najlacnejšie čistenie je iba vtedy, ak sa upchatý odpad vyčistí a máte cca 10 rokov pokoj – pokiaľ ho bežným spôsobom neupcháte. Ale nízka cena nie je v žiadnom prípade vtedy, ak je čistenie spravené neodborne a musíte si zavolať skúsenejších krtkovačov, ktorí to opravia – platíte za jednu službu 2x.

Zavolajte kedykoľvek, obhliadka problému je zdarma v Pezinku  a okolie. Spoľahnite sa na maximálnu kvalitu – Už 13 rokov skúseností s krtkovaním sa nedá ničím nahradiť…  Pracujeme NONSTOP –  naši krtkovači sú Vám k dispozícii 24 hodín denne.

Čistenie kanalizácie vysokotlakovými strojmi

Tam, kde to nie je možné, použijeme účinnejšie čistenie, a to vysokotlakové čistenie kanalizácie. Pri tomto type prečisťovanie  je voda vháňaná pod vysokým tlakom do všetkých kútov potrubí, a efektívne sa tak zbavíte usadenín. Tlakové čistenie odporúčame pri prevencii pokiaľ je na rúrkach po obvode pevná usadenina. Zariadenie na čistenie umožňuje, že sa môžeme dostať priamo k miestu nech sa nachádza kdekoľvek a môžeme zvoliť najoptimálnejší variant na odstránenie upchávky. Tlakovo môžeme vyčistiť skoro všetky priemery ležatého ale aj zvislého kanalizačného potrubia od DN 110 až po DN 600, pričom prietok vody dosahuje pri čistení až 75l/min a 200bar. Samozrejme vieme čistiť aj väčšie priemery potrubí po dohode. K dispozícii máme veľké množstvo čistiacich trysiek pre rôzne druhy znečistenia v potrubí. Vysokotlaková čistiaca technika je zabudovaná v skriňovom type dodávky odkiaľ sa čerpá voda, ktorá je vháňaná vysokotlakovým čerpadlom do hadíc a trysiek a odplaví upchávku v odpade.

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom - Pezinok a okolie
Čistenie kanalizácií v Pezinku
Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Pezinku a okolí

Výhody vysokotlakového čistenia kanalizácií

Hydročistenie kanalizácií dôkladne prečistí potrubie, čo znamená, že po vyčistení zostane potrubie úplne čisté bez usadenín, a okrem toho tak zabezpečíte, že vaša kanalizácia bude mať dlhšiu životnosť. Nezanedbajte svoju kanalizáciu a zavolajte si našu firmu aj na preventívne čistenie, čím eliminujete možnosť vzniku havarijných stavov.

 

Aj na opakovane upchaté odpady máme riešenie. Skontrolujeme ich pomocou kamerya lokátora. Kamerové monitorovanie kanalizácie nám pomôže identifikovať presné miesto prekážky v potrubí, a potom ju ľahko odstránime. 

Recenzie našich zákazníkov, ktorý využili naše služby

5/5
Havária v byte s neodtekaním vody sa mi stala v sobotu. S prácou firmy som veĺmi spokojná - Krtkovanie Pezinok - závadu odstránili rýchlo a profesionálne. Po dvoch hodinách od objednania prác bola havária odstránená.
Mariana
Pezinok
5/5
Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať za profesionalny prístup od (zúfaleho) zavolania v sobotu s problémom upchatého kanalizačného potrubia (pripojka z RD). Do hodiny prišli, veľmi slušní pristup a odbornosť, odviedol skvelú robotu, dal užitočné rady načo si v budúcnosti davať pozor. Veľká spokojnosť, odporučam a dakujem! DK
Daniel
Pezinok
5/5
Profesionálne a odborné riešenie problému . Odporúčam firmu aj na práce väčšieho rozsahu.
Tomáš
Pezinok