Krtkovanie - čistenie kanalizácií a odpadov za dobré ceny | MODRA

Krtkovanie – Modra a okolie.

Krtkovanie poskytujeme už od roku 2008. Za tie roky sme vyčistili kilometre upchatých odpadových a kanalizačných potrubí.  Čistenie upchatého potrubia už robí hocikto, ale iba málokto to spraví poriadne.

Krtkovanie je zvláštna služba v tom,  že ak ju niekto robí poriadne – nebudete ju veľmi dlho potrebovať. Ostatné služby sú na tom úplne opačne – ich cieľom je, aby sa Vám zákazník vracal čo najviac a v čo najkratšom čase. My krtkovanie – čistenie uchatých odpadov a kanalizácií  vykonávame naozaj kvalitne tak, aby Vaša kanalizácia a odpady pracovali spoľahlivo na 100% dlhé roky a bez najmenších problémov … samozrejme za čo najlepšie ceny !

Najlacnejšie krtkovanie kanalizácie je také, ktoré je spravené na 100% kvalitne …

  • Lacné krtkovanie je iba vtedy, ak sa upchatý odpad vyčistí a máte cca 10 rokov pokoj – pokiaľ ho bežným spôsobom neupcháte. Ale dobré ceny  nie sú v žiadnom prípade vtedy, ak je čistenie spravené neodborne a musíte si zavolať skúsenejších krtkovačov, ktorí to opravia – platíte za jednu službu 2x.

Sme lokálna firma na čistenie odpadov a kanalizácií  – obhliadka problému je zdarma v Modre a okolí. Spoľahnite sa na maximálnu kvalitu – Už 13 rokov skúseností s krtkovaním sa nedá ničím nahradiť…  Pracujeme NONSTOP –  naši krtkovači sú Vám k dispozícii 24 hodín denne. Skúsená a overená firma na čistenie odpadov a kanalizácie za dobré ceny.

Krtkovaním - prepchávaním uvoľníme prietok upchatého WC - toalety, záchodu, drezu, umývadla, pomôžeme ak neodteká práčka, umývačka riadu a pod. - overené krtkovanie v Modre a okolí

Upchatá toaleta, wc – záchod, drez, či vaňa, problémy s vodovodom, prasknuté potrubie a hroziaca potopa… Katastrofa v domácnosti. Potrebujete v Modre  rýchlu pomoc s nedtekajúcim odpadom? Sme profesionálna firma na čistenie upchatých odpadov a kanalizácie –  hovorovo často nazývané krtkovanie.  Zbavíme Vás problémov s upchatou toaletou (WC – záchodom), drezom, sifónom, vaňou, sprchou, umývadlom – či odpadovými rúrami – kanalizáciou. Krtkovanie – prepchávanie odtokového potrubia nie je jednoduchá záležitosť ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.  Tento havarijný stav si vyžaduje ozajstných profíkov, ktorý krtkovaniu odpadov nielen rozumejú ale majú aj účinnú techniku. Neodborný zásah do potrubia môže napáchať veľké škody !

Široká paleta strojov na čistenie akéhokoľvek upchatého potrubia

Poradíme si s každým potrubím a na každý typ máme vhodnú techniku – rokmi overené a spoľahlivé čistenie odpadov !

  • špirálové krtkovanie upchatého odpadu elektrickým krtkom – vhodné pre menšie priemery odtokového potrubia
  • vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie – hydročistenie
  • frézovanie odpadového potrubia

Poskytujeme komplexné služby: Monitoring potrubia kanalizácie so záznamom na USB & DVD,  vytrasovanie a zlokalizovanie inžinierských sietí, komplexné dodávky, renovácie a opravy potrubí – vodovodného aj kanalizačného.

Krtkovanie Pezinok - čistenie odpadov a kanalizácie
Elektromechanické krtkovanie - čistenie odpadového potrubia - Pezinok, Modra, Svätý Jur
Vysokotlakové čistenie kanalizácie - Pezinok, Modra, Svätý Jur
Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Pezinku a okolí

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom Vysokotlakové čistenie kanalizácie je veľmi efektívny a cenovo výhodný postup čistenia upchatej kanalizácie. Vysokotlakový typ čistenia sa radí medzi moderné spôsoby s  najväčšou účinnosťou. Tento spôsobo prečistenia je svojím silným výkonom schopný odstrániť zatvrdnuté usadeniny, upchaté odpady a iné. Používame modernú techniku, ktorá je nám nápomocná v prípadoch upchatej kanalizácie alebo…

Viac informácií

Krtkovanie Modra - Cenník čistenia kanalizácií a odpadov.

Kanalizačné systémy sa od seba odlišujú, preto ani ceny nemôžu byť rovnaké, určujú sa telefonicky, prípadne po obhliadke na mieste.

  • Naše služby vždy ponúkame za výhodné ceny – Modra a okolie.
  • Celková cena pre zákazníka sa skladá z čistenia kanalizácie podľa počtu vyčistených metrov potrubia, alebo inej práce ktorú si zákazník objedná.

Čím komplikovanejšie je upchatie kanalizácie tým viac musíme pracovať na odstránení poruchy. Z pravidla drahšie vychádza vysokotlakové čistenie kanalizácie kde sa cena počíta od priemeru potrubia a dĺžky.
Elektromechanické čistenie kanalizácie (krtkovanie špirálou) sa ráta fixnou sadzbou do 10 bm vyčistených metrov. Ak sa čistí viac ako 10 bm kanalizácie ráta sa každý ďalší meter vyčistenia podľa priemeru kanalizácie.

  • Pri čistení a monitoringu kanalizácie nad 50m poskytujeme 15% zľavu.
  • Pri čistení a monitoringu kanalizácie nad 100m 20% zľavu.

Pri väčších prácach je možné ceny stanoviť individuálne podľa dohody.

Údržba kanalizačných sietí formou zmluvného partnerstva:

Krtkovanie Modra - recenzie našich zákazníkov

5/5
Havária v byte s neodtekaním vody sa mi stala v sobotu. S prácou firmy som veĺmi spokojná - Krtkovanie Pezinok - závadu odstránili rýchlo a profesionálne. Po dvoch hodinách od objednania prác bola havária odstránená.
Mariana
5/5
Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať za profesionalny prístup od (zúfaleho) zavolania v sobotu s problémom upchatého kanalizačného potrubia (pripojka z RD). Do hodiny prišli, veľmi slušní pristup a odbornosť, odviedol skvelú robotu, dal užitočné rady načo si v budúcnosti davať pozor. Veľká spokojnosť, odporučam a dakujem! DK
Daniel
5/5
Profesionálne a odborné riešenie problému . Odporúčam firmu aj na práce väčšieho rozsahu.
Tomáš