Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Pezinku za výhodné ceny

  • Sme skúsená firma na krtkovanie. Ponúkame Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Pezinku za výhodné ceny.

Hydročistenie vysokým tlakom je ten najlepší a najefektívnejší spôsob, ako vyčistiť upchatú kanalizáciu, zanesené domové stúpačky a odpadové potrubie. Vysokotlakové čerpadlo poháňané motorom, nádrž na vodu a navijak s kanalizačnou hadicou sú napevno namontované do skriňovej dodávky. Vďaka tlakovej vode vám dokonale vyčistíme usadeniny aj pevné nečistoty z vašich domových stúpačiek či ležatej kanalizácie. Tlakový stroj je obzvlášť vhodný pre odblokovanie a vyčistenie prípojok a kanalizačného potrubia od priemeru DN 110 až po DN 600, samozrejme po dohode je možné vyčistiť aj väčšie priemery potrubí. Na tlakovú hadicu je možné nasadiť rôzne výkonné hlavice na čistenie kanalizácie.

Výhody vysokotlakového čistenia

Čistenie kanalizácie tlakom vody má oproti elektrickému strojovému čisteniu upchatých odpadov množstvo výhod a predností! Domovú kanalizáciu možno jednoducho vyčistiť z vonkajšej revíznej šachty bez nutnosti vstupu do domu. Pri čistení vysokotlakovou vodou je minimálne riziko poškodenia potrubia, má veľkú čistiacu silu a prieraznosť, teda sa jedná o spôsob maximálne efektívny. Ďalšou z výhod oproti ostatným metódam je, že sa zároveň čistia aj steny potrubia s prietokom vody 75l/min a 200bar od rôznych nečistôt a usadenín.

  • Toto prepchávanie je vhodné do kanalizačných potrubí, ktoré majú väčší priemer

Prečistíme: vaňu, sprchový kút, kuchynský drez, výlevky, pisoáre, guličky, WC, kanalizačné vpuste, umývadlá, revízne šachty, domové prípojky kanalizácie, bytové stupačky, prečkové sifóny, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia, dažďové zvody, odtokové prípojky, a iné.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Pezinku a okolí

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom Vysokotlakové čistenie kanalizácie je veľmi efektívny a cenovo výhodný postup čistenia upchatej kanalizácie. Vysokotlakový typ čistenia sa radí medzi moderné spôsoby s  najväčšou účinnosťou. Tento spôsobo prečistenia je svojím silným výkonom schopný odstrániť zatvrdnuté usadeniny, upchaté odpady a iné. Používame modernú techniku, ktorá je nám nápomocná v prípadoch upchatej kanalizácie alebo…

Krtkovanie Pezinok - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie

Krtkovanie Pezinok

Krtkovanie odpadov – celý Pezinok Sme lokálna Pezinská firma na profesionálne krtkovanie a čistenie upchatých odpadov a kanalizácií  v celom okrese Pezinok. Čistenie domovej a priemyselnej kanalizácie, rozvodov, odtokov, kanalizačných stúpačiek, strešných zvodov.. profesionálnou technikou Rýchly dojazd do 60 minút, profesionálna technika, kvalita a výhodná cena je u nás samozrejmosť. Najlacnejšie krtkovanie je iba vtedy,…