Elektromechanické čistenie odpadov v Pezinku za výhodné ceny

  • Sme skúsená firma na krtkovanie. Ponúkame elektromechanické čistenie odpadov v Pezinku za výhodné ceny.

Toto krtkovanie elektrickým krtkom predstavuje veľmi účinný spôsob čistenia zaneseného odtokového potrubia, navyše nespôsobí vyplavenie splaškov ako je to pri vysokotlakovom čistení. Tento spôsob je založený na odbornom elektromechanickom čistení za pomoci rôznych vymeniteľných násadcov. Dané násadce sú pripevnené k pružine, ktorá sa točí a poháňa ju elektromotor. Prístroj na krtkovanie, resp. jeho špirála je dokonale ohybná a pružná, vďaka čomu dokáže prečistiť i rôzne záhyby a tvary potrubia. Samotná hrúbka – priemer rúry ovplyvňuje i výber násadcov, ktoré sa pri krtkovaní použijú. Okrem priemeru potrubia má vplyv pri voľbe násadcov množstvo a typ nánosov. Špirála je vhodná na prepchávanie potrubia s priemerom od DN 32 až DN 125, s 90 stupňovými kolenami. Krtkovanie funguje na princípe mechanického rozbíjania nánosov, ktoré spôsobujú upchatie odtoku a kanalizácie. Oceľová špirála sa zasunie do postihnutej kanalizácie, tak aby čo najefektívnejšie vyčistila rúry od špiny a nánosov, ktoré bránia odtoku vody a spôsobujú upchávanie. Krtkovanie zdolá akúkoľvek bariéru brániacu odtoku vody. Pri opakovanom upchatí kanalizácie vieme použiť TV monitorovanie kanalizácie a lokalizovať presné miesto upchania a vykonať okamžitú opravu.

  • Toto prepchávanie je vhodné do odtokových potrubí, ktoré majú menší priemer

Prečistíme: vaňu, sprchový kút, kuchynský drez, výlevky, pisoáre, guličky, WC, kanalizačné vpuste, umývadlá,  revízne šachty, domové prípojky kanalizácie, bytové stupačky, prečkové sifóny, ležaté ale aj zvislé kanalizačné potrubia, dažďové zvody, odtokové prípojky, a iné.

Krtkovanie Pezinok - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie

Krtkovanie Pezinok

Krtkovanie pezinok – najlacnejšie čistenie odpadov Sme lokálna Pezinská firma na profesionálne čistenie upchatých odpadov a kanalizácií (krtkovanie) v celom okrese Pezinok.  Rýchly dojazd do 60 minút, profesionálna technika, kvalita a výhodná cena je u nás samozrejmosť. Krtkovanie so zaručeným výsledkom 0949 747 775 Dispečing 24/7 E-mail Napíšte nám Havarijná služba voda & kanalizácia Výkopové…