Upchaté WC spôsobí nemalé problémy v domácnosti

Vaša wc toaleta je jedným z najčastejšie používaných doplnkov vo vašej domácnosti. To znamená, že jej upchatie môže viesť k veľmi nepríjemnej situácii. Nielen, že to prináša riešenie nepríjemného problému, ale rovnako to môže spôsobiť nehygienickú situáciu pre vás a vašu rodinu. Keď však pochopíte, prečo sa vaše WC toalety upchávajú, pomôže vám to zabrániť ich budúcemu zablokovaniu. Pochopenie bežných príčin upchávok toaliet a spôsob, ako im zabrániť, vám môže pomôcť pri problémoch s kúpeľňou. Dávajte pozor na týchto šesť vinníkov, ktorí upchávajú toaletu.

  • Profesionálne krtkovanie

Mnoho ľudí si myslí, že bežné hygienické potreby môžu splachovať do kanalizačného potrubia, ale mýlia sa, pretože môžu spôsobiť upchanie buď hneď, alebo na ceste do kanalizácie. Veci, ako sú vatové tyčinky, vlhčené utierky, vatové tampóny na odličovanie, plienky, cigarety či hygienické vložky a tampóny môžu vašu toaletu ľahko upchať. Spôsob, ako tomu zabrániť, je vhadzovanie týchto vecí do odpadkového koša. Hygienické vložky a tampóny sú najčastejšou príčinou upchatia toalety. Vzhľadom k tomu, že tampóny sú navrhnuté tak, aby absorbovali vlhkosť a roztiahli sa, výrobok tak zväčší objem a zablokuje toaletu. Navyše väčšina hygienických vložiek má plastové obloženia, ktoré sa nerozpúšťajú, a rovnako ich veľkosť zabraňuje prechodu cez úzky priemer toalety. Ak sa vaša wc toaleta upchá týmito výrobkami, zavolajte profesionálnu firmu na čistenie potrubia a kanalizácie, aby ste odstránili upchatie WC.

Krtkovanie Pezinok - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie

Krtkovanie Pezinok

Krtkovanie odpadov – celý Pezinok Sme lokálna Pezinská firma na profesionálne krtkovanie a čistenie upchatých odpadov a kanalizácií  v celom okrese Pezinok. Čistenie domovej a priemyselnej kanalizácie, rozvodov, odtokov, kanalizačných stúpačiek, strešných zvodov.. profesionálnou technikou Rýchly dojazd do 60 minút, profesionálna technika, kvalita a výhodná cena je u nás samozrejmosť. Najlacnejšie krtkovanie je iba vtedy,…