Ak neodteká voda zo sprchy – pravdepodobne máte upchatú kanalizáciu

Ak ste si všimli nepríjemný zápach síry alebo kanalizácie vo vašej kúpeľni, pravdepodobne máte nejaký problém s drenážou. Zápach “prehnitých vajce” pochádza z plynu – sírovodíka. Tento plyn vzniká, keď baktérie rastú v kanalizáciách, v zemi alebo v odpadových vodách. V niektorých prípadoch je zápach spojený s kontaminovanou vodou. Pravdepodobne nie ste si istí čo je zdrojom zápachu. Vo väčšine prípadov baktérie číhajú niekde vo vašom odtokovom systéme kúpeľne. Problém môže byť spôsobený aj kontaminovanou vodou.

  • Krtkovanie Vás zbaví problémov s neodtekajúcim odpadom napr. zo sprchy, umývadla, vane

Pri riešení problémov s drenážami môžu byť využité rôzne inštalačné postupy. Ak teda zápach prichádza z odtoku, budete musieť dezinfikovať potrubia, aby ste ho odstránili. Baktérie môžete zabiť tým, že nalejete ½ šálku bielidla do kanalizácie. V prípade, ak máte obavy z používania bielidla existuje alternatíva. Namiesto bielidla môžete naliať aj ½ šálku sódy na pečenie, potom šálku octu na čistenie odtokov. Ak ste vyskúšali všetky svojpomocné riešenia na odstránenie zápachu, a napriek tomu nič nepomohlo chyba môže byť aj v odvzdušňovaní. Odvzdušňovací systém mohol byť nainštalovaný chybne alebo je upchatý. V takom prípade budete potrebovať odbornú pomoc – spoľahlivé krkovanie.

Krtkovanie Pezinok - čistenie upchatých odpadov a kanalizácie

Krtkovanie

Krtkovanie upchatých potrubí v pezinku za super ceny Krtkovanie poskytujeme v Pezinku už od roku 2008. Za tie roky sme vyčistili tisícky metrov upchatých odpadových a kanalizačných potrubí. Krtkovanie je zvláštna služba v tom,  že ak ju niekto robí poriadne – nebudete ju veľmi dlho potrebovať. Ostatné služby sú na tom úplne opačne – ich…