Kvalitné čistenie odpadov v Pezinku a okolí.

Potrebujete v Pezinku  rýchlu pomoc s nedtekajúcim odpadom? Sme profesionálna firma na čistenie upchatých odpadov a kanalizácie –  hovorovo často nazývané krtkovanie.  Zbavíme Vás problémov s upchatou toaletou (WC – záchodom), drezom, sifónom, vaňou, sprchou, umývadlom – či odpadovými rúrami – kanalizáciou. Krtkovanie odtokového potrubia nie je jednoduchá záležitosť ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.  Tento havarijný stav si vyžaduje ozajstných profíkov, ktorý krtkovaniu odpadov nielen rozumejú ale majú aj účinnú techniku. Neodborný zásah do potrubia môže napáchať veľké škody !

Zavolajte kedykoľvek, obhliadka problému je zdarma v lokalite Pezinok a okolie. Spoľahnite sa na maximálnu kvalitu – 13 rokov skúseností s krtkovaním sa nedá ničím nahradiť… Pracujeme NONSTOP –  naši krtkovači sú Vám k dispozícii 24 hodín denne.

Vývoz žumpy Pezinok - Modra a okolie za dobrú cenu

Vývoz žumpy Pezinok

Hľadáte firmu, ktorá vám zabezpečí vývoz žumpy v Pezinku, Modre a okolí? Podľa zákona je zakázané vypúšťať odpadové vody z domácnosti do prírody alebo na vlastný pozemok. Žumpa je považovaná za najjednoduchšie riešenie, keď potrebujete zabezpečiť likvidáciu odpadových vôd a nemáte prístup k verejnej kanalizácii. Z hľadiska obstarávacích nákladov je žumpa najlacnejšou alternatívou a hodí sa všade, kde nie je…