Čistenie ucphatých odpadov (odtokov) a kanalizácie pre domácnosti aj firemných zákazníkov v Pezinku - NONSTOP

Upchatá toaleta, wc – záchod, drez, či vaňa, problémy s vodovodom, prasknuté potrubie a hroziaca potopa… Katastrofa v domácnosti. Potrebujete v Pezinku  rýchlu pomoc? Postaráme sa o čistenie odpadov a kanalizácie.  Zbavíme Vás problémov s upchatou toaletou či odpadovými rúrami – kanalizáciou. Čistenie odtokového potrubia zverte do rúk profesionálom s dlhoročnými skúsenosťami.

Prídeme k Vám v okrese Pezinok a okolí. Zavolajte kedykoľvek, obhliadka problému je zdarma. Spoľahnite sa na maximálnu kvalitu – 13 rokov skúseností s krtkovaním sa nedá ničím nahradiť…

Uvoľníme prietok upchatého WC - toalety, záchodu, drezu, umývadla, pomôžeme ak neodteká práčka, umývačka riadu a pod.

Krtkovanie je zvláštna služba v tom,  že ak ju niekto robí poriadne – nebudete ju veľmi dlho potrebovať. Ostatné služby sú na tom úplne opačne – ich cieľom je, aby sa Vám zákazník vracal čo najviac a v čo najkratšom čase. My krtkovanie – čistenie uchatých odpadov a kanlizácií v Pezinku a okolí vykonávame naozaj kvalitne tak, aby Vaša kanalizácia a odpady pracovali spoľahlivo dlhé roky a bez najmenších problémov … samozrejme za čo najlepšie ceny !

  • Najlacnejšie krtkovanie je iba vtedy, ak sa upchatý odpad vyčistí a máte cca 10 rokov pokoj – pokiaľ ho bežným spôsobom neupcháte. Ale nízka cena nie je v žiadnom prípade vtedy, ak je čistenie spravené neodborne a musíte si zavolať skúsenejších krtkovačov, ktorí to opravia – platíte za jednu službu 2x.

Zavolajte kedykoľvek, obhliadka problému je zdarma v Pezinku  a okolie. Spoľahnite sa na maximálnu kvalitu – Už 13 rokov skúseností s krtkovaním sa nedá ničím nahradiť…  Pracujeme NONSTOP –  naši krtkovači sú Vám k dispozícii 24 hodín denne.

Krtkovanie špirálou - elektromechanické čistenie odpadového potrubia

Upchaté potrubia prečistíme elektromechanickým zariadením, ktoré všetok odpad dostane tam, kam patrí – do kanalizácie. Bez problémov vyčistíme aj potrubia malých priemerov od DN 32 až DN 125 s 90 stupňovými kolenami. Toto čistenie je vhodné do odtkového potrubia v domoch, bytoch a podobne.

Na čistenie odpadov používame stroj s oceľovou špirálou a ďalšie nadstavce (hroty, hlavice na frézovanie potrubia, čistenie koreňov, tukových nečistôt a veľa iných), ktoré precízne odstránia usadeniny zo stien potrubia a pomôžu tak predísť ďalším problémom.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie - hydročistenie

Vysokotlakovým čistením efektívne odstránime staré usadeniny, mastnotu a nečistoty, ktoré by vám v budúcnosti spôsobovali problémy. Dôkladné vyčistenie kanalizácie výrazne predĺži jej životnosť.

Na vysokotlakové čistenie používame najmodernejšie stroje s frézovacími hlavicami a tryskami. Tlak vody 75 l/min a 200 bar nekompromisne odstráni aj starú, zažratú špinu. Takto dokážeme rýchlo obnoviť upchaté potrubie bez nutnosti vstupu do domu. 

Nečakajte na najhoršie. Zverte nám preventívne čistenie kanalizácie. Predídete tak starostiam, spôsobeným znečistením a upchávaním potrubí

Ako vyriešiť opakovane upchatý odpad?

Riešiť upchatú toaletu či odtok z vane každých pár mesiacov, či dokonca týždňov, dokáže 

byť veľmi stresujúce. Zbytočné komplikácie, nepríjemnosti, starosti. 

Aj na opakovane upchaté odpady máme riešenie. Skontrolujeme ich pomocou kamerya lokátora. Kamerové monitorovanie kanalizácie nám pomôže identifikovať presné miesto prekážky v potrubí, a potom ju ľahko odstránime. 

Čistenie odpadov v Pezinku - recenzie našich zákazníkov

5/5
Havária v byte s neodtekaním vody sa mi stala v sobotu. S prácou firmy som veĺmi spokojná - Krtkovanie Pezinok - závadu odstránili rýchlo a profesionálne. Po dvoch hodinách od objednania prác bola havária odstránená.
Mariana
Pezinok
5/5
Chcel by som sa aj touto cestou poďakovať za profesionalny prístup od (zúfaleho) zavolania v sobotu s problémom upchatého kanalizačného potrubia (pripojka z RD). Do hodiny prišli, veľmi slušní pristup a odbornosť, odviedol skvelú robotu, dal užitočné rady načo si v budúcnosti davať pozor. Veľká spokojnosť, odporučam a dakujem! DK
Daniel
Pezinok
5/5
Profesionálne a odborné riešenie problému . Odporúčam firmu aj na práce väčšieho rozsahu.
Tomáš
Pezinok
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on print